Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani valami jó...

Bagdirobert kérdése:

Tudnátok mondani valami jó táplálék ki egészitőtt ért nagyon nehezen hizok? 19/f 173cm 61kg

Figyelt kérdés
Vagy valami tipp
2019. okt. 8. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Eszel eleget? Amikor kezdtem 60 kiló voltam és 190 centi. Azt hittem, hogy sose fogok felszedni semmit, mert ,,jajj de sokat eszek így is és semmi"...hát hogyne. Számold, hogy mennyit eszel, ha nem megy a tömeg, akkor eszel többet pl 400 kalóriával. Ha nem megy le több ch, akkor egyél több zsírt (legalábbis én így csináltam, eléggé megkönnyíti a dolgot), pl mogyoróvaj vagy hal.


Hidd el, ha az edzésed is rendben van, akkor mennie kell.

2019. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zöld Jumbo
2019. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd le egy napi étrendedet.
2019. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát egy nap olyan 3-4 eszek reggelinél egy kis szendvics vaj szalámi sajt uborka hagyma, ebéd lényegében húst sertés meg csirke, vacsorára nagyon változó bundás kenyér,pörkölt krumpli remélem így gondoltad hogy le írjam
2019. okt. 8. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt is, hogy miből mennyit. Hiába eszik valaki egészségesen például, ha nem elég mennyiségben.

Persze gondolom nem tudod, hogy miből mennyit. Itt van a gond. Ameddig nem tudod, hogy mennyit kéne enned és azt, hogy Te mennyit eszel most, addig nem is kell nagyon várni eredményt (tapasztalat).

Én 1,2 hónapig számolgattam, aztán megszoktam és megtanultam, hogy mi mennyi finomságot tartalmaz. Onnantól kb. tudtam, hogy mikor mennyit kell ennem. Hetente kb mérleg, ha ment fel a tömeg, akkor jó, ha nem, akkor eszek kicsit többet. Ha nem akarsz versenyezni, akkor nem kell ezt túlgondolni, viszont hobbi szinten is fontos a kaja, csak nem grammra pontosan.

2019. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MadSeal ***** válasza:
Max kezdj el szedni valamilyen B-vitamin komplexet, az meghozza az étvágyat, ha máshogy nem megy le a napi adag. A többit meg ahogy előttem írták.
2019. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehát nincs normális étrended, fogalmad sincs a napi kalória és makro igényedről és csodálkozol, hogy nem fejlődsz. Utána kéne nézni a dolgoknak, mielőtt szaladsz porokat vásárolgatni.
2019. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!