Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szóltok Hosszú Katinka...

Mit szóltok Hosszú Katinka mai nyilatkozatához?

Figyelt kérdés

Számomra eddig a személyiségéről nemsokminden derült ki, a sportteljesítményét nyilvánvalóan nagyra tartom, emiatt tisztelem. Azt is értem, hogy egy sportolónak nem kell egyben nobel békedíjra is pályáznia, de mégis, ti mit szóltok ahhoz, amiket ma elmesélt? Szerintetek nem szemét? Főleg, mert az ő tehetségével, kitartásával, belefektetett munkájával szerintem bunkóskodás nélkül is tudna nyerni.

Erre gondolok:

[link]


2019. okt. 16. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek több úszó csajt aki vele egy korosztály. Edzettek, versenyeztek sokat együtt. Hát meséltek pár sztorit. Nem épp egy kellemes jellem rajzolódott ki róla...
2019. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Sztem ez rohadtul nem sportszerű húzás. Én simán kizárnám az ellenfél szándékos megzavarása címén, csak hát nehéz lenne tetten érni. De akár szabályosnak számít ez hivatalosan, akár nem, attól még baromi unszimpatikus, nem illik egy igazi sportember értékrendjéhez.
2019. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van. Ez VERSENY, rengeteg pénzről szól, ez HARC.
2019. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MrPifta ***** válasza:
90%
éles a verseny, minden apróság számít. Mások is teszik ezt, én is ezt tenném.
2019. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem kimondtad a kulcsszót, csak én pont ellenkezőleg gondolom, mint te. Harcban minden eszköz megengedett, ez viszont "csak" verseny, aminek etikusnak kellene lennie. Márpedig amit ő csinál, az nem az. Győzzön azzal, hogy gyorsabban úszik a többieknél, ne pedig azzal, hogy kamuzik nekik.
2019. okt. 16. 18:01
 6/8 A kérdező kommentje:
a 3.-nak szólt, bocsi
2019. okt. 16. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy unszimpatikus, bekepzelt paraszt, emelle meg ribizli is. A sportteljesitmenyet elismerem egyebkent, az nem semmi.
2019. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nem láttad a pumping iront.
2019. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!