Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj nagyon a hasam és a...

Miért fáj nagyon a hasam és a hátam haspréstől? Lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
Kb 10-et se tudok megcsinálni, mert meg kell álljak annyira fáj. Nem tudom leírni milyen fájdalom, de görcsszerű. Ilyenkor eröltessem vagy lehet valami bajom tőle? Más mozgást tovàbb bírok csinálni pl russian twistnél később jön elő
2019. okt. 22. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyenge a derekad. Hagyd, vagy lesérülsz!
2019. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr.Q77 ***** válasza:

1. Egyrészt feltételezem rosszul csinálod. Mert a hasprés lényege hogy a derék nem dolgozik, csak az emberek 90% még az általános iskolában rosszul tanulta meg és valami ákombákom derék hajlító hülyeséget csinál.


2. Mivel rosszul csinálod a derekadat -is- éri extrém terhelés (pláne ha nincs edzéshez szokva) ezért fáj.



Hasprésnél a csípőnek meg se szabad moccanni, csak a hasaddal dolgozol, addig húzod (préseled a hasad) magad ameddig tudod csípő megmozdulása nélkül. Mihelyst mozdul a csípőd dolgozni kezd a derék is ...

2019. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr.Q77 ***** válasza:
derék= derék izmok
2019. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik haveromnál sérv alakult ki (nem a hasazástól), neki is fájt, mikor hasazott. Csak gondoltam szólok, lehet ez is az oka.
2019. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!