Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a mozgásformának?

Mi a neve ennek a mozgásformának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy mozgásforma (sport?) nevét keresem, kb 5-6 éve találkoztam vele egy alkalom erejéig. Olyasmi mint egy jóga - gyógytesi - testtudatosság mix. Olyan feladatok voltak, hogy feküdtünk háton, és különböző izmokat, izomcsoportokat kellett dolgoztatni. Az oktató beszélt, mi feküdtünk (én azt hiszem csukott szemmel), és olyanok voltak az instrukciók, hogy pl "felemelem a bal lábamat, és megfeszítem közben a farizmomat", és próbált segíteni az oktató ha nem teljesen jól sikerült. Mondta az óra elején, hogy mi a neve a módszernek, ebből nekem annyi maradt meg, hogy német (talán férfi) név, Hans vagy valami hasonló.

Örök hálám annak aki segít!



2019. okt. 23. 11:20
 1/2 Bzs03 ***** válasza:
Pilates
2019. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a pilatest ismerem, és sajnos nem az.
2019. nov. 18. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!