Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a széles váll?

Tappancs999 kérdése:

Mennyire fontos a széles váll?

Figyelt kérdés
Csajok, én 182 vagyok, visszonylag szálkás sportos testalkatom van inkább a kezeim vastagok mintsebb lenne szélles vállam, ez mennyire baj? tehát a vállam széllesebb mint a csipőm csak nem annyira hogy feltünjön, Ez mennyire gáz? És az gáz ha vastagak az ajkaim? Most visszonylag félig depresszios lettem, nemrég ért egy csalodás is..és most ugy érzem nem kellenék egy lánynak sem....amugy 20 vagyok.

#szélles váll #sportos testalkat
2019. okt. 25. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos nekik az is. Kb 4-5 centivel magasabb vagyok nálad, kimondottan széles vállam van, de hozzád hasonlóan (csak a leirásod alapján talán mégsem olyan mértékig) szélesebb a csípőm is. Nem tapadnak rám a lányok, pedig a fejemmel sincs nagy baj. Lehet, h túl vékony a karom?

Vállar, meg -főleg- hátat jól ki tudtam edzeni, de a karom sajnos nem vastagszik. :-(

2019. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mármint hogy pl a derekamhoz képest szélesebb a csípőm, mint amilyennek lennie kéne. A vállam egyértelműen szélesebb.

Kérdező, neked mit szóltak be a lányok, amiért depressziós lettél

2019. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért vekony a karod mert torso dominant vagy azaz felsotested dominál, nálam pedig a karom.

Amugy hát nem szoltak be csak az exem is mindig mondta hogy huu mekkora a mások kozbe sovány volt a csávo de ahogy te mondod vékony. És azért mert mintha nm kellenék senkinek, es kicsit depresszios lettem. Talán az edzés segíteni fog. Mondjuk énis nézem mikor egy csávonak szélesek a vállai is idegesit...

2019. okt. 25. 11:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Amugy korod?
2019. okt. 25. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
30 vagyok, de ez szerintem nem nagyon számít. A szebbik nem meg nem nyilatkozik. Így jártunk.
2019. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szégyenlősök....
2019. okt. 25. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy rossz kategóriában van a kérdés.
2019. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SCurry válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz. Hidd el, hogy az értelmes lányoknak nem ez lesz a fő szempont,hanem a belső értékek. Ha te elégedett vagy magaddal, az kihat a kisugárzásodra, ami pedig a legjobban megfogja az embereket.😉

16/N

2019. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!