Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni a kalapác...

Szeretném kipróbálni a kalapácsvetést, de még soha nem csináltam, és nem ismerek olyat, aki csinálta volna vagy köze lenne bármiféle sportszervezethez. Jártas valaki ilyesmiben?

Figyelt kérdés
Amúgy 21 vagyok és lány, de erős felsőtest, széles vállak.

2019. okt. 30. 15:09
 1/2 anonim válasza:
Mindenképpen valamilyen egyesületben próbáld ki, hisz ez nem egy könnyű sportág! Szóval csak olyannal csináld aki ért is hozzá. Ha elmondod hova valósi vagy vagy milyen városok vannak a közeledben akkor tudok segíteni abbam hogy melyik egyesületbe menj!
2019. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd Bálint Gazdát, ha valaki, ő ért hozzá. Tavasszal én is kipróbáltam a kalapácsvetést, de nem lett belőle semmi se. jövőre jobban megtrágyázom a veteményest, hátha ezúttal kikelnek a kis kalapácsok.
2019. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!