Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hova menjek boxolni?

Hova menjek boxolni?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja elkezdtem személyi edzővel boxolni, de azt anyagiak miatt nem tudom folytatni. 20 éves vagyok és érdekel a sport, szívesen folytatnám. Hova érdemes mennem? Egyesületet vagy mást kéne megpróbálnom? Mennyire számít a korom? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. nov. 2. 15:07
 1/2 anonim válasza:
Mind ez annak a függvénye, hogy mit szeretnél kezdeni ezzel. Menj el, nézz meg 6 különböző edzést. Nézd meg, hogy melegítenek be, az edző, hogy kezeli az embereket, az emberek milyenek- mertugye: Madarat tolláról, mestert tanítványról. Nézd meg, hogy melyik helyen találod meg a helyed. Mi számodra a legjobb. És értesítsd az edzőt, ha bármiféle betegséged, gyengeséged van. Mi a célod stb... Sok sikert.
2019. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

KSI-be. Oda jarok. Minden nap van edzes. Van kezdo csoport ,kulon halado ,kulon versenyzoi.

Hetfo szerda egyuk edzo,kedd csut masik edzo. Pentek valtozo. Kezdo csoport este 7-tol.

Profi az oktatas: jo bemelegito ravezeto feladatok vannak,te hnika,szabad gyak,nyujtas.

Fold folott szad friss levego job be az ablakon,ha kinyirjak,kb 1000 nm a boxterem kb 40 zsakkal. Mindenkinek jut zsak.

Sokfele edzest megneztem. 4 evet jaetam mma-ra: kicsi volt a terem,keves zsak,szuteren peneszedett, krav magara 2 evet jartam: pince helyseg,poshadt levegotlen es kicsi volt a hey,nem volt nyujtas a vegen,bemelegites sem. Bjj-re is jartam: kicsi terem,pince,baleswtveszelyey letszam!!

2019. nov. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!