Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A vasasba vagy az uteba...

A vasasba vagy az uteba menjek boxolni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje hobbi szinten gyakorlom, hol foglalkoznak legjobban a hobbistákkal ? Vagy később esetleg versenyzővel ? Melyik egyesület a jobb szerintetek ?

2013. dec. 12. 00:34
 1/2 aikiboxer ***** válasza:

Nem tudom, hogy e kettő közül melyik a jobb (én egy ideig jártam a vasasba, az jó volt), de tudok ajánlani egy nagyon jó klubot a környéken, ahol rendesen megtanítanak bokszolni és hobbistaként is ugyanolyan rendesen foglalkoznak veled, mintha élversenyző lennél. Az edző a női válogatott edzője, egy régi klasszikus edző a legjobb fajtából. :) A csapat is nagyon rendes.


[link]

2013. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem igazából annyi kéne, hogy legyen minden edzésen sparring meg jó hangulatú legyen az edzés.

Amatőr edzőre nem akarom hagyni magam mert be vannak gyepesedve. Azt tanítják amit 20 éve tanultak.

Én versenyzőtől veszek privát edzést mellét.

2013. dec. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!