Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Emelt szintű tesi érettségi...

Emelt szintű tesi érettségi így mennyire esélyes?

Figyelt kérdés
Egyesületben, nem sportoltam semmit, viszont saját testsúlyos edzést végzek középhaladó szinten (Egykezes fekvőtámasz rávezetők, egylábas guggolás rávezetők). így lehetséges lehet felkészülni a gyakorlati részére fél év alatt úgy, hogy legalább 80% legyen?

2019. nov. 12. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég húzós , van távolugrás , kislabda dobás, helyből távol, 2 labdás feladat , ritmikus gimnasztika. Keress fel egy tanárt mert nem elég oda ha 10x kinyomod magad tolockodásból :D nem azt nezik
2019. nov. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem azt nézik, viszont legalább nem nulláról kéne felkészülnöm. Az a baj, hogy a tesitanárom egyáltalán nem jó tanár, szóval azt inkább hanyagolnám.
2019. nov. 13. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
A követelményrendszer nyilvános.
2019. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló megírta a legjobb felkészülési módot, megnézed a követelményeket, 2017-18-19 ( szerintem az idei is fent van ) és ahhoz kezdesz el edzeni folyamatosan , videók is vannak a neten! Ugyan én középszinten mentem de 91%-ot sikerült elérni minimális felkészüléssel. Sok sikert!
2019. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A követelményekkel teljesen tisztában vagyok. Csak az a kérdés, hogy ezeket el lehet-e érni ennyi idő alatt.
2019. nov. 14. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez pozitív, ha tisztában vagy vele, de akkor innentől neked ell tudnod, te ismered magadat. Bármi elérhető, rajtad múlik. Kezdj el gyakorolni, és mire be kell adni a jelentkezést, látni fogod, hol tartasz. Nem hiszem, hogy ki tudnád hagyni a tanárodat a dologból, hacsak nincs otthon egy berendezett tornatermed szertárral. Lehet, hogy nem tartod jó tanárnak, de akkor is vele kéne megbeszélned.
2019. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem felkészítő tanfolyamra, amit a TF szervez Majd abból meglátom, hogy mi lesz. Köszi a segítséget.
2019. nov. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!