Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok szertorna talajgyakorla...

Tudtok szertorna talajgyakorlatot Queen: We will rock you című számra?

Figyelt kérdés

3.éve szertornázok,s lesz egy gála amin bárki indulhat saját gyakorlattal. Amerikában elterjedt,hogy lassu hegedű és zongora zene helyett a valami modernebb,akár rock zenére mutatnak be gyakorlatot.(Tánc elemekkel tarkitva néha)

Tudom,higy ez nem amerika,de azért nekem mégis jobban kifejezné az egyéniségemet ey ritmosos rock zene.

Ezért gondoltam a We will rock youra.

Aki esetleg talál vagy látott már erre bemutatott gyakorlatot légyszives linkelje ide,higy inspirációt gyüjthessek belőle 😅😅😊

Közben persze én is keresek...

Előre is köszi ❤



2019. nov. 17. 07:28
 1/4 qkker1 ***** válasza:
100%

Bocs az offért, de már nálunk is van rockos tanítás:



[link]

2019. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ilyen nyomi Queen számra kellene szertornázni, nem nagyon illik hozzá. Valami könnyedebb műfaj lenne jobb.
2020. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2!

Először is: pont azért kérdeztem,mert általában könnyedebb zenére szoktak, de én unalmasnak találom 52739-edszerre a zongoraszólót. A rock jobban illik hozzám. Másodszor Amerikábab ez nem ilyen különleges, és bizony nagyon jó gyakorlatokat lehet csinálni rockzenére is. (S nem, nem az akrobatikus rock and rollra gondolok amerikában, hanem az egyéni szertorna versenyzőkre.)

Idén az elődöntőn is volt olyan csapat, akik modern, rockosabb hangvételű szenére csinálták a gyakorlatot, és ez nem okozott nekik hátrányt.

A Queen: We will rock you-ja pedig szerintem azért jó, mert határozott üteme van.

S nem azt kérdeztem, kinek mi a véleménye a zenei izlésemről 😀


Köszi,a "hasznos" válaszod.

2020. márc. 22. 00:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, hasznos a válaszom, mert lehet a rock stíluson belül is valami kevésbé fájdalmas, lazább zenét keresni, ami jobban illik a könnyed szertornához. Ennél már csak a heavy metal illene kevésbé szertornához. Pedig értékelem, hogy szertornázol, és szeretem. Nem mondtam, hogy zongorát tegyél be hozzá mindenképpen. A modern zenéken belül is van sokféle műfaj, a rockon belül is, ami lehet, hogy illik ilyenhez. Eleve a pop jobban illik ilyenhez, kevésbé feszes. A Queen "zenéiből" pont akkora feszesség sugárzik, hogy el nem tudnám képzelni szertorna gyakorlatokkal együtt.
2020. márc. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!