Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anyám nem enged sportolni,...

Anyám nem enged sportolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Anyám soha nem iratott be szinte sehova sportolni, csak úszni jártam pár évig. Emiatt nagyon önbizalomhiányos vagyok, és úgy érzem én semmibe nem vagyok jó. A korosztályom közül mindenki jó abban amit sportol(érmeket nyernek meg minden). Most viszont szerettem volna én is sportolni valamit, de az a baj hogy ilyenkor már késő elkezdeni bármit is. Anyám természetesen nem támogat semmiben. Ő sem sportol semmit, szabadidejében is csak fekszik és tvt néz,telefonozik. Amikor el akarok menni valami edzést kipróbálni akkor ő állandóan aggódik hogy valami bajom lesz, sötét lesz mire hazaérek, rosszul nézek ki, inkább ne menjek el stb. Szándékosan le akar beszélni az egészről. De ha mondom hogy akkor vigyen el ő, jól letámad hogy ő nem fog cipelni sehova. Már nem tudom mit tegyek, elegem van hogy nem tudok anélkül, elmenni hogy ne lenne ez a veszekedés. Voltam már focin, különböző táncokon, küzdősporton. De azokra is alig tudtam eljutni, mert alig ismerem a várost. Az a baj hogy közöttük bénának érzem magam kezdőként, ő meg nem hisz bennem, mert szerinte belőlem úgyse lesz semmi, mert nem vagyok kitartó. Ez nem igaz. Én régen szertornára szerettem volna járni, nem volt lehetőségem, most kipróbáltam annyira tetszett, de ehhez is már öreg vagyok. Az edző meg nem igazán foglalkozik velem. De eddig az tetszett a legjobban. Szerintetek hogy lehetnék én is jó valamiben ennyi idősen? Anélkül hogy anyám beleszólna.

2019. máj. 30. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem tűnik túl egészséges kapcsolatnak...
2019. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szinte már felnőtt vagy ha sportolni akarsz,nem hagyd hogy anyukád bele szóljon


Sportolni soha sem késő,az ember jó lehet szinte bármibe ha eleget edz és gyakorol rá,persze azt magadnak kell megtalálnod melyik a neked ideális sport de tudok jó pár olyan sportolóról akik kb ennyi idősen kezdték és sokra vitték sok sikert :)

2019. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen már egyedül jártam edzésre. Valamint a fő sportomat (küzdősport) én is 16 évesen kezdtem el és nem éreztem későnek, csak a versenyzés szempontjából. Úgyhogy hajrá
2019. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!