Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ér valamit?

Szerintetek ez ér valamit?

Figyelt kérdés

Anorexiából gyógyulok és most elkezdtem otthon saját testsúlyos edzést végezni. Egyenlőre nincs se erőm, se időm terembe járni. Szerintetek napi 40-45 perc ilyen edzéssel és fehérjedús étkezéssel tudom formálni a testem és közben egy kevés izmot visszaszedni magamra?

Lábra, fenékre és hasra edzek főleg: pl.: kitörések, plank, guggolások, hasprés



2019. dec. 1. 09:44
 1/2 A kérdező kommentje:

Természetesen próbálom ezt a 45 percet feljebb vinni majd, de fokozatosan próbálom vissza szoktatni magam a testmozgásra.

Mellette az iskolában van testnevelés órám és heti egyszer megyünk úszni, ha tehetem gyalog megyek mindenhova.

2019. dec. 1. 09:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó persze,de az egyik első lépés hogy nem különböztetsz meg emelsz ki testrészeket hanem egységként tekintesz a testedre és mindente edzel.

A fegyencedzés jó kezdés ha saját testsúllyal szeretnéd.

A fehérjedússág meg kevés.

A teljes kalóriabevitelt emelgetni kellene hetente-2 hetente.

2019. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!