Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magas és nagyon vékony vagyok...

Magas és nagyon vékony vagyok és nem szeretnék így kinézni. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvasok, hogy folyamatosan enni kell, meg sokat aludni. Olyat is hallok, hogy sokaknál teljes sikertelenség az egész. Akkor jobb bele se kezdeni? 1 kilóval se lesz több izmom, ha nem tartok be mindent pontosan?
2017. szept. 3. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig azt írom s biztos is vagyok benne, hogy csak egypár ember létezhet a Földön, akinek olyan betegsége van, amitől képtelen izmot felszedni (azt feltételezem azért, hogy nem >100 éves, képes mozogni és enni). Na jó, extrém felszívódási zavaroknál azért még gond van, az be tud tenni a kalóriatöbbletnek, de azt kezelni kell, mert lehet, hogy máskülönben éhenhalsz.


Olyan van, hogy háj sehogyse jön, de ha eszel, edzel, pihensz s mindezt jól, akkor muszáj izmosodnod (legalábbis a naturál maxodig, bárhol is van az, de nagyon alacsonyan nem lehet).


Nem kell mindent pontosan betartani, csak legyen kalóriatöbblet, megfelelő fehérjebevitel, jó edzés és pihenés. Ez azért nem olyan nehezen teljesíthető feltételrendszer.


Sosem hallottam még senkiről, aki odatette magát és teljesen elmaradt volna a siker. Még aki rosszul fejlődik, de fejlődik, az is elront valamit.


Nem kell folyamatosan enni. Többletben kell enni, ha ezt te félóra evéssel megoldod, akkor is jönnie kell a tömegnek, ha kicsit is jól működsz.

2017. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit nevezel többletbevitelnek, jó edzésnek és pihenésnek? Az alvásra én nem tudok a munkámból kifolyóan szinte soha 7 óránál többet szánni. A többletbevitelt szintén elég nehéz munka mellett megoldani, örülök, ha a nyolc óra munkába belefér az ebéden kívül még egy étkezés.
2017. szept. 3. 21:32
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Eleinte fejlődsz szarabb kajaval is, de jobb lenne ha figyelnel a makrokra, pihenésre is.
2017. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az arányokra odafigyelek, de a mennyiséggel nem tudok mit csinálni.
2017. szept. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!