Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttal/testmozgással...

Milyen sporttal/testmozgással tudnék legalább 10 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
24/F, 182cm magas és 95 kg vagyok. Szeretnék legalább 10 kg-ot fogyni és leginkább a nagy hasamból szeretnék leadni. Nem szoktam semmit sem sportolni, de azon gondolkodtam, hogy elkezdek minden reggel kb. 30 percet tornázni, hátha ezzel 3-4 hónap alatt el tudná érni a célomat. Szerintetek lenne ennek így értelme?
2019. dec. 10. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogyás javarészt az étrenden múlik. Egyébként bármilyen intenzív teatmozgás megfelel mellé.

[link]

2019. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármivel, ami tetszik, de fontosabb, hogy az étrendet nézd át, mennyi fölösleget eszel, azzal többet tudsz fogyni, mint csak mozgással.

Olyat csinálj, ami nem megterhelő az ízületeknek, úszás, bicikli kezdésnek jó. Vagy valami küzdősport, ahol lefáradsz keményen.

2019. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leböjt kúra + ultrafutás
2019. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!