Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 cm magassagonhoz most 79...

BBJJ kérdése:

167 cm magassagonhoz most 79 kiló vagyok. Ezelott 6 hettel 89 voltam. Napi kaloria bevitel csokkentessel es minimalis testmozgassal ertem el ezt. Emellett zold teazo. Meg 10 kilót szeretnek fogyni.! Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok keseredve mert mar nem megy olyan konnyen. Nem akarom feladni..mit tegyek ?
2012. dec. 3. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nagyobb súlyfeleslegből könnyebb fogyni. Még így is nagyon soknak számít a heti több, mint 1 kiló fogyás. Valószínűleg nem csak zsírt vesztettél. Csökkentsd a szénhidrátot és növeld a fehérjebevitelt! Zöld tea nem csodaszer, nem égeti a zsírt, de ha akarod, igyad, folyadéknak teljesen jó.
2012. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Leírnád hogy csináltad? Úgy lehet könnyebben tudunk tanácsot adni. Én is diétázom egy ideje, de nem mérem a súlyomat, hanem centiket mérek. És eddig elég jó az eredmény.


Reggeli: müzli vagy gyümölcs


Ebéd: szinte bármi lehet


vacsora: leves vagy gyümölcs


nem eszem kenyeret se semmilyen fehér lisztből készült dolgot, cukrot, süteményt,krumplit, semmilyen üdítőt, semmilyen nasit nem engedek magamnak, kerülöm a tartósítószeres dolgokat, olivaolajjal főzök..

2012. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kettes nem sokaig fogod igy birni szerintem ha ennyire megvonsz magadtol ennyifele etelt.


en kaloriaszamolassal fogytam 10 kilot 68rol 58ra. napi 1200kcal-t ettem meg, 160g szenhidrat kb. volt hogy felemeltem 1500 kcal-ra ha stagnalt a sulyom. heti 1 kg-t fogytam kb az elejen, aztan heti fel kg. mellette rubint rekara tornaztam. van egy nagyon jo oldal myfitnesspal.com be tudjatok irni hogy mit ettetek aznap, egy csomo etel fennvan rajta kaloriatartalommal, mar magyar nyelven is van sok, es vezethetitek a napi kaloriafogyasztast. nekem ez az oldal rengeteget segitett. persze elotte itt kiszamoltam hogy mennyi kcalt ajanlott ennem egy nap hogy fogyjak: [link]


kerdezo ne keseredj el, nem megy konnyen a fogyas az tuti, de dontsd el mit szeretnel. csinos lenni vagy enni? en mindig erre gondoltam. probald ugy osszeallitani a napi etrended hogy kikeruld a buktatokat amirol tudsz. pl nekem a csoki volt meg az edesseg. nem is igenyeltem sokat belole de tudtam hogy ha megprobalom megvonni azt nem fogom kibirni. ugyhogy mindig beleszamoltam a napi fogyasztasba egy kis edesseget es igy honapokig birtam.

2012. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Első pozitív, mit von meg magától a 2. válaszoló? Müzlit eszik reggel, ami tök ugyan olyan mint a kenyér amit kerül, mégis mit von meg magától? Az édességet? Hát azt tényleg nem fogja bírni, a Bibliában is benne van: Isten teremté csokoládé, aztán Ádám Éva és a többi. De kellett egy stabil alap, egy édesség hogy bármi más lehessen. :)
2012. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tápis xD ezen jót röhögtem... Isten teremté csokoládéxDDD bazz mekkora arc vagy,hogy ilyen elszántan kitartasz az elméleteid mellett
2012. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na majd meglatjuk :D megtorenik e' a bibliai csoda es lefogy-e igy :D fogyokuraztam en mar sikertelenul meg olvastam mar vagy 2 forumot, lattam mi tortenik mikor valaki egyszerre akar elhagyni szinte mindent amit eddig evett.
2012. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj ne mondd :))

Igazából nem az én elméletem, meg a gyakorlat orvosi beszámolók alapján mindig alátámasztja, ezért merem ajánlani. :)

2012. dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!