Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Astoria Fitness szauna?

Astoria Fitness szauna?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen állapotban van, kell e külön fizetni érte, jelentkezni, vagy csak pl. egy szimpla diák napi jeggyel edzés után simán használhatom? a honlapon nem találtam erről információt

#szauna #fitness #finn szauna #Astoria #color fitness #Astoria fitness
2019. dec. 18. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most mi a helyzet arrafelé. Én egy olyan 6-7 éve voltam ott, de még olyan mocskos, gusztustalan, ótvar, büdös, lepukkant termet életemben nem láttam. A gépek fele nem is működött. Ami igen, az is szar volt és régi. Többször be sem tettem oda a lábam, pedig bérletet vettem valami kuponos oldalon. Én ott be nem mennék a szaunába, még a végén összeszednék valami trippert vagy esetleg traktort.
2019. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb megkérdezni, ha jegyet váltasz? Egyébként szinte mindenhol benne van a jegyárban.
2019. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!