Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen erős egy átlagos férfi?

Milyen erős egy átlagos férfi?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokmindentől függ, de mikortól számít gyengének az átlaghoz képest, vagy mikortól átlagtól erősebbnek?

Tegyük fel súlymozgatásban értjük, az összes izomra vonatkozóan, pl. Karhajlítás, fekvenyomás, guggolás, stb. Aki nem gyúr.

Ha más nem, írhatnátok a saját erőnlétet amit már tapasztaltatok hogy mit bírtok, vagy mit nem. Pl. Én /egy kézzel egy 20 KG-os szatyrot felhúztam. 30F 176cm/75kg/

Most nem ez a lényeg hogy ez sok vagy kevés, ez egy példa volt. Gondolom átlagos eredmény, vagy tévedek?



2019. dec. 21. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Légyszi írjatok

kor,

súly,

magasság,

nem(írhat nő is, tudom a kérdésben férfi szerepel)

És hogy gyúrtok-e.

Viszont amit akartok kihagyhatjátok.

Köszönöm

2019. dec. 21. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:

F 30/165/64


néhány éve nem edzek, most szeretném elkezdeni. Csinálhatnánk egy ütemben, ha szereted a kihivást és a baráti versengést

2019. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és pár naponta meg lehet irni, ki mennyit fejlődött
2019. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

17F 184cm 77kg

Fekvőtámaszból 40 megy egyszerre,fekvenyomásból a legnagyobb súly amit kibirtam nyomni az 100kg 1x, 10db húzódzkodás, nagyjából 1 éve gyúrok

2020. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!