Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak itt tájfutók?

Vannak itt tájfutók?

Figyelt kérdés
Melyik egyesületbe jártok, milyen szinten vagytok mármint mennyire számítotok profinak? Én is tájfutok, kíváncsiságból kérdezem.

2019. dec. 27. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. (20/L) Én is tájfutó vagyok. Az idei volt a 8. versenyengedélyes szezonom. Inkább hobbi, de azért komolyan veszem, hetente 3-4szer futok, és elméleti meg térképes edzések is szoktak lenni. Évente kb. 25-35 futamon szoktam indulni. Megyei és regionális versenyeken sokszor voltam dobogós, országoson a legjobb az 10. hely volt.
2019. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 16L vagyok, budapesti és én is odáig vagyok a tájfutásért, OB dobogós is voltam már tavaly és idén:) ha szabad kérdeznem melyik egyesületbe jársz?
2019. dec. 27. 15:46
 3/6 subrette ***** válasza:
100%
Hú, de profik vannak itt. Egyetem alatt hobbiból kipróbáltam, pár kisebb versenyen is indultam amatőrként. Igazolt versenyző sosem voltam. Nagyon tetszett a hangulat és a társaság is. Azt szeretem a tájfutásban, hogy fizikai és szellemi sport egyszerre.
2019. dec. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bizony, engem is a hangulat és a társaság ragadott meg és tart itt azóta is:)
2019. dec. 28. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Tájfutó én azért nem voltam, mert térkép nélkül is el tudok tévedni 😀
2019. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 éve csinálom, nagyon hamar megszerettem, minden évre kérek versenyengedélyt, de csak adminisztratív okokból (ui. egyszerűsíti a nevezést). Totál amatőr vagyok, a ranglista utolsó helyeinek egyikén szoktam zárni az évet; de ez pont az a sport, ahol ez sem gáz, mert senkit nem néznek ki.
2020. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!