Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, mozogjak,...

Mit sportoljak, mozogjak, változtassak az éledmódomon, hogy eredményesen változzon pozitív irányba a testem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok: 185cm magas 90kg. Nem vagyok túlzottan elhízva, de van némi felesleg ami engem is és a körülöttem élőket is zavarja. Régen atlétizáltam versenyszerűen, de meguntam azóta csak hébe-hóba csinálok valamit. Leginkább a combom és a fenekem, oldalsó comb részeken vagyok elég zsíros (nem túl előnyös), na meg persze egy kis pocak. A karom vállam az kifejezettem erős- széles. Konditerembe szotkam (néha)járni, de a lábamat nem tudom ,,kezelni". Tudom, hogy futni kéne, de annyira nincs hozzá motivációm meg kedvem, hogy inkább nem megyek el. Azt még hozzá kel tennem hogy nagyon sokat ülök, számítógépezek + a suliban is és nagyon sok édességet, szénhidrátot eszek. Tudom, hogy javarészt fejben dől el, de azért ha valakinek van valami bevált vagy jó ötlete tanácsa, praktikája, azt nagyon szívesen elolvasom.
2020. jan. 6. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor ismét: fogyáshoz diéta kell. No cukor, meg cukros üdítő, kevesebb szénhidrát. Ha futni nem akarsz, vannak más gépek is edzőteremben erre. Próbáld ki őket, találd meg, amelyik tetszik.
2020. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Suliba jársz akkor még fiatal vagy. Válasz egy csoportos sportot ami egyben egy jó móka is. Menj el röplabdázni. Én küzdősportolók, egyenesen minden labda játékot rühellek, de a röpit még én is megnézem. Egy nagyon szórakoztató sport egy jó csapattal. Az ne zavarjon ha eddig nem játszottál idő és gyakorlás kell. Plusz az alsó testet jól formázza nagyon.
2020. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!