Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jófogáson mennyire kelendők...

Ric Hard083 kérdése:

Jófogáson mennyire kelendők az új Adidas cipők?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van az Adidas continental 80 cipő fehér és cream színű változata és én nem tudok dönteni, hogy melyik legyen. Azon gondolkoztam, hogy megrendelem mindkettőt ( 46-os méretben, 17 000-ért-> ha valakit érdekel az egyik az írjon) és amelyik jobban tetszik azt megtartom, a másikat pedig eladom. Csak nem tudom, hogy mennyire fogják megvenni, feleslegesen pedig nem akarom megvenni, azért, hogy a szekrényben álljon.

2020. jan. 22. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vennék a Jófogáson cipőt, pláne ilyen drágán. Ha ennyi pénzt kiadok egy cipőre, azt szeretem boltban megvenni.

Csak azt rendeld meg, amelyik tetszik, a 46-os méret amúgy is erősen leszűkíti a lehetséges vevőkört. A legjobb, ha személyesen megnézed, melyik hogy néz ki, élőben más lehet, mint a netes képeken.

2020. jan. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ugyanannyiért adnád?

Mert ha igen, akkor miért nálad venném meg, és nem a boltban, vagy miért ne rendelném meg én magamnak?


Tényleg nem értem: nincs a közeledben bolt, hogy megnézd?

Én is szoktam ilyet, kinézek valamit, aztán házhozszállítással megrendelem, mert ingyen kihozzák, nekem meg nincs kocsim.


Biztos, hogy nem vennék ilyesmit egy ilyen helyről, mivel tele vannak az online piacterek hamisítvánnyal.

Ha online veszem, akkor csak a hivatalos márkakereskedőtől.

2020. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megvettem úgyhogy mindegy, de amúgy Instagramon láttam. A boltban 32 000
2020. febr. 4. 13:33
 4/4 anonim válasza:
Hát ha féláron adod, akkor van esély.
2020. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!