Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Life1 fitness termekben...

A Life1 fitness termekben hogyan működik a jelentkezés, fizetés, belépés stb?

Figyelt kérdés

Én még soha nem voltam semmilyen teremben, de szeretnék járni egy csoportos órára (Pécsre). Megnéztem az oldalt, elolvastam, de egy-két dolog még mindig nem világos. Ha jól értem, akkor regisztrálni kell és majd utána tudok jelentkezni egy időpontra, később majd kapok kártyát is a belépéshez (?), de pl. a fizetés és az árak nem teljesen kerekek. Ha csak csoportos órán szeretnék részt venni, akkor is kell vennem jegyet/bérletet és azon felül kell fizetnem az órát? Vagy pedig csak az óra díját kell kifizetni?

Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de tényleg nem értem...


[link]


2020. jan. 29. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Reggelsz neten, de ha nem, akkor ott is van gep, v a telodon reggelsz majd ott. Belepeshez adnak kartyat/kulcsot amit majd leadsz. Ha berletet veszel lesz sajat kartyad. De a lenyeg h csak regisztralas utan tudsz menni, a tobbi ugyan ugy mukodik. A csoportos orakat nem vagom. Szerintem csak azt kell kifizetni, de ha nem, az azert lehet, mert ugyan ugy a teremben tartjak az orat es utana van lehetőséged meg kondizni.

23/F

2020. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!