Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy hasam hogyan vagy milyen...

Nagy hasam hogyan vagy milyen módszerekkel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

22 évesen 72kg és 169cm magas vagyok és box edzésekre szoktam járni heti háromszor csak hobbiból de már sok ideje űzöm.

reggel épphogy látszik miután megreggeliztem napközben egész estig látszik rendesen mint aki a kilencedik hónapban van egyszóval sörhasam van, rendesen eszek de nem fulladásig eszek hanem mindent megeszek válogatás nélkül csak annyit amennyi jólesik.

hogy tudnám diéta nélkül eltüntetni a nagy hasam?

vagy lehet hogy a genetika is közre játszik? mert apám nagy termetű ember.

22/f



2020. febr. 4. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy, ez van
2020. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább alkati dolog. Reggel ehgyomorra nekem is kockás a hasam, aztán napközben, ahogy eszem, egyre nagyobb. Normál ebéd után kb mint aki görögdinnyét nyelt, pedig nem hájas és tónusos a hasizmom is. Passz
2020. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez puffadas,,vagy keves viz bevitel
2020. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát figyelj.. Diéta nélkül nem fog menni. A zsír csak akkor fog lemenni a tested bármely részéről, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz. Persze a genetika is közrejászik, de ez csak annyit jelent, hogy ugyanazt a célt több odafigyeléssel és befektetett munkával érheted el, mint aki alkatilag vékony. Nyilván nem lehet mindenki topmodell, de gondolom nem is ez a cél.


Nem kell lemondani a kedvenc kajáidról, elég egyszerűen ki lehet számolni, hogy neked az életmódod és a napi mozgásod mellett mennyi az ideális kalória mennyiség a fogyáshoz, a neten több videót is találsz a témával kapcsolatban.

Nem mindenki érzi ösztönösen, hogy mennyit kéne ennie, lehet hogy épp a határon vagy, ha egyébként nem emelkedik a súlyod.


Persze eleinte macerásnak tűnik a számolgatás, de hamar bele lehet jönni. Vagy ha nincs kedved ezzel foglalkozni, akkor elfogadhatod a mostani alakod is, valójában csak akkor kell fogynod, ha magadban nem tudsz megbékélni ezzel.


Viszont ha úgy érzed, hogy nagyon kemény a hasad és ez inkább valami puffadás, akkor érdemes lenne elmenni orvoshoz és csináltatni egy ételallergia tesztet, simán lehet, hogy nem bírsz valamilyen ételt és attól puffadsz fél.

2020. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2020. febr. 7. 14:50
 6/7 anonim válasza:
Szia kérdező, megvan még a hasad?
2020. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
forozd le nekem megnezem
2020. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!