Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónapig tartó napi intenzív...

6 hónapig tartó napi intenzív biciklizéssel és futással le lehet adni 10 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit változtatni szeretnék magamon, mivel van egy kis felesleg rajtam, úgy 8/10 kiló körül. Nagyon keveset eszek alapból, amit a szüleim éppen főznek abból egy keveset de nem mindig, és emellett napi 4-5 tojást. Barna kenyeret eszek, de abból sem túl sokat, mert hamar jól lakok. Csak vizet iszok lassan 4 hónapja, mivel elegem van abból, hogy ivás után 3 perccel szomjas leszek a sok cukortól. Almát/banánt/körtét és rengeteg paradicsomot/uborkát eszek, mint nassolni való. Azt hiszem koktél paradicsom, ha nagyon részletezni akarom.


Nos a mozgás... Naponta elmegyek biciklizni, olyankor fél, sokszor egy órán keresztül intenzíven tekerek, eléggé lefulladok a végére, szóval ez alatt elfogy pár liter víz a hátizsákomból.


Futni is szoktam, körülbelül fél órát, olyan közepes tempóban.


Szóval, fél év alatt le tudom adni azt a 10- esetleg 15 kilót? Illetve olvastam erről a dologról, hogy ha nem viszel be elég szénhidrátot, akkor az izomból fogsz fogyni.


Elnézést, hogy ha túl hosszúra sikeredett, de ha segíteni szeretnél, akkor úgy is elolvasod. Köszönöm! :)



2020. jan. 5. 23:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha túlhajtod magad , a szervezet stresszként éli meg , és kortizolt termel . Kortizol pedig zsirt raktároz , hasra és tarkóra
2020. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De ha nem eszek szinte semmi olyat, amiben van zsír, akkor varázsol magának a szervezet? Mesélj erről egy picit bővebben kérlek, picit összezavarodtam. :)
2020. jan. 6. 00:52
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Okosnak gondolod magad , tudom , mert szerinted a zsir a zsiroskenyérböl lesz es ha te azt ügyesen átugrod a bicikliddel , akkor te megoldottad a gordiuszi csomót

Felboritod az egesz hormonalis egyenesúlyt , es majd pisloghatsz . Erzem rajtad az iróniát , hogy ha te tudod a tuttit

Hajrá!

2020. jan. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Gondolod , hogy tiniként egeszseges totál megvonni magadtól a zsirokat ? Milyen következmenyei lehetnek hosszútávon , fogalmad sincs , innen onnan összeolvastal egy ket dolgot es aztan belevágsz , le lehet fogyni viz es uborka dietaval is , az is eredmenyt hoz , de nem jó.

Te csak azt akarod hallani , hogy milyen jó ötleted volt

2020. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem most kezdtem az "uborka és víz diétát", csak évek óta nincs étvágyam. Nem gondolom magam okosnak, mert ha az lennék, akkor nem ide írnék kérdéseket hajnali fél kettőkor.
2020. jan. 6. 01:34
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Igen , varázsol magának a szervezet , pontosan , a máj állitja elö a koleszterint
2020. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mit javasolsz nekem? Szeretem ezt a biciklizést csinálni, napi egy óra elég is. Az étkezéssel van baj?
2020. jan. 6. 01:36
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen , az , hogy semmi zsirt nem eszel

Beviheted lazac, mogyoró , dió formájában is , normal mennyisegben

2020. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A teljes zsirmegvonas allandó éhségérzetet is okozhat , es cukor kivánást , mert a szenhidrat vegul zsirra alakul , igy oldja meg a szervezet
2020. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálok ezekből minnél többet enni egy héten!
2020. jan. 6. 01:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!