Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anyám szerint túl sokat ülök,...

Anyám szerint túl sokat ülök, sportolnom kéne valamit. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egyből azzal kezdeném, hogy nagyon nehéz egy eset vagyok! 17/f


Egyrészt azért, mert az iskolai sérelmek miatt rettentően függök más véleményétől, és nagyon cikinek tartom pl a környéken való futást, vagy csapattal való edzést.


Mivel nagyon fáradt vagyok a mindennapokban és gyenge is, képtelen lennék egy rendes egyórás edzzésre. Kezdő csoportba meg ilyenkorban nem tesznek...


Mivel azon a környéken, ahol lakom és suliba járok ott akármilyen sportágba kezdenék ott lesz legaláb begy olyan gyerek, akit ismerek és olyan, aki csicskáztat, csesztet stb. Én olyan tíopus vagyok, aki nem szól vissza, nem üt vissza, nem nagyszájú tahó, hanem aki majd a felnőtt életben mutatja meg nekik, hogy én leszek az aki felettük uralkodik...


És hát ennyi igazából :)


Edzzek otthon magamtól minden nap. 20 perc testépítő jóga (ne cikizzed, nézz utána mielőtt okoskodsz) és saját testsúlyos gyakorlatok.


2020. febr. 17. 22:00
 1/10 A kérdező kommentje:

Annyit hozzáteszek, hogy SOHA nem sportoltam, labdajátékokhoz olyan béna vagyok, hogy messze elkerülöm..


Nagyon tartok attól, hogy az edzzőteremben is megszólnak csak azért, mert "sebezhető" vagyok, hiába csinálom jól... és hát ott lesznek azok akik miatt nem mennék...

2020. febr. 17. 22:04
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egészségem megőrzése érdekében sportolnék! Csakis azért!!! Verseny, meg minden más, tesépítés stb kizárva
2020. febr. 17. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az, amit otthon spirtolsz. A négy fal között is meg tudod csinálni azokat a gyakorlatokat, amik az egészséged megőrzéséhez kell.


Hogy egy kis lendületet kapjon a fejlődésed, iktass be h.i.i.t. gyakorlatokat. Egészen rövid 3 percesekkel kezdj, aztán majd fejlődsz.


Hajrá!

2020. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg? Akkor folytatom. Mert igazából nagyon jó érzés. És vannak benne olyan alakzatok is amikben 5 percig bennt kell maradni. AMikor valakinek elmondom, csak röhög, azt mondja és két óráis is így maradok. aztán még ha fel is tudja venni a pózt már kidüledeznek az erek a homlokán....
2020. febr. 17. 22:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad!

Fiatal vagy, előtted a jövő.

Menj ki futni, nem égő..hidd el!

2020. febr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy bringát, most amúgy is enyhe a tél, tavasztól meg már minden nap lehet csapatni. Akkor ha nem is sportcélból, de egy csomó helyre elmehetsz és közben edzel is.
2020. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Wing tsunt javaslom!
2020. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de a futáshoz is béna vagyok! 2000 métert is felmérőnél alig tudom lefutni. Két körre meg minek menjek?
2020. febr. 18. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:
valahol el kell kezdeni, de ha ennyire nem akarod a futást, akkor legyen bringa, ahogy azt tanácsolták is.
2020. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondom wing tsun!!!
2020. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!