Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen taplalekkiegeszitot...

Milyen taplalekkiegeszitot ajanlotok?

Figyelt kérdés

Mar 1 eve edzek, es lenyegesen nagy kulonbseg van koztem es a haverom kozott(igaz o heti 5x jar le,en meg 3x es nekem 1 napra tobb testresz jut)

Egyszeruen nem.megy a hizas.Igaz az epitoiparban dolgozom, de egyszeruen genetikailag nalunk mindenki vekony.Nehezen hizunk,jo az anyagcserenk.A kreatint nem tudtam szedni, mert egyszeruen folyamatos hig szekletem volt tole.Barmilyen hasznos tanacsot, sulynovelessel kapcsolatosan nagyon megkoszonnem!(probaltam mar tomegnovelot de nem hiztam tole.)Valaszaitokat elore is koszonom!

Ui:neharagudjatok az ekezetert.


2018. máj. 3. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Kreatinból is van komplex. Általában azok nem produkálnak ilyen problémát.

A tömegnövelő is csak kaja. A lényeg, több menjen be, mint amennyit hasznosítanál, akkor hízol. Szóval marad a jó öreg elő a mérleggel és számoljunk. Addig kell növelni az adagokat, amíg nem hízol. Ez az egész sport buta egyszerű, csak be kell tartani pár alapvető szabályt.

2018. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!