Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félek elmenni futni?

Félek elmenni futni?

Figyelt kérdés
Van rajtam pár felesleg így elkezdtem életmódot váltani,szeretnék elmenni ma futni viszont tartok attól,hogy meglátnak,kinevetnek,hasonlók.Voltatok már így,mit tehetnék?(egyébként faluról van szó,szóval olyan sok ember nem látna)
2020. márc. 18. 17:20
 1/5 anonim válasza:
Buszozz ki a falu szélére. Vagy az erdőben fuss.
2020. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is minden nap futok, és még senki nem nevetett ki. De ha kinevetnének, akkor is futnék :)
2020. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól félj, ha nem futsz, és megáll a szíved, vagy cukorbeteg leszel.
2020. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megértelek, mert kezdetben és is féltem.

A következőképpen jutottam túl rajta: elindultam otthonról sétálva, és amikor kiértem az erdőbe, elkezdtem futni. Ott tényleg senki nem volt. Lefutottam a köreimet, aztán haza megint sétálva mentem. Volt rajtam egy felső, mikor futni kezdtem, azt a derekamra kötöttem, hogy hazasétálva fel tudjak valamit venni (tavasz volt éppen).

Aztán egyszer annyira belefeledkeztem a futásba, hogy elfelejtettem, hogy a házak előtt sétára kellene váltanom... a szomszéd kinn is volt, látott is, köszöntem is neki, nem szólt semmit... onnantól kezdve már a kaputól futok.

2020. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kisvárosban lakom és félek az elhagyatott helyektől, szóval városon belül futottam, na nem a főutcán "csúcsidőben", de így is kaptam beszólásokat sajnos... Nagyarcú kamaszfiúktól főként... De nem akartam ocsmány kövér (annak láttam magam) maradni, úgyhogy inkább elviseltem, meg egy idő után rájöttem, hogy ha ezeket a beszólogatós embereket elkezdem megbámulni mikor jönnek szemben, vagy kicsit rájuk is mosolygok, mintha baromira magabiztos lennék, attól annyira zavarba jönnek, hogy inkább még ők fordítják el a fejüket meg nem szólnak semmit :D Szóval nem szabad, hogy "gyengének lássanak", hogy lesütöd a szemed, direkt átmész a túloldalra, ha meglátsz vkit, stb. Igazából nem tudom, ez mindenhol működik-e , de itt, nekem működött.
2020. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!