Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vegyek futópadot?

Vegyek futópadot?

Figyelt kérdés

A vírus előreláthatólag 2 hónapig is eltarthat, ezidő alatt csak punnyadok itthon. Fogyni szeretnék még sokat, eddig konditerembe jártam ahol havi -5kg megvolt sok futópadon emelkedőre sétálással plusz diétával.

Úgy érzem sport nélkül csak (lassan) de felszedek 1-2 kg-t a karantén alatt.

Egy futópad ~120 ezer Ft, most meg tudom engedni magamnak de megéri?



2020. márc. 25. 06:43
 1/7 subrette ***** válasza:
Van a közeledben valami szabadtéri lépcső? Ott kitűnően lépcsőzhetsz. Ha valami park van a közeledben sétálni, futni is tudsz járni. Nem kell a lakásba bezárva élni, ha nem vagy karanténben.
2020. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
120-ért csak szart kapsz, ami majd törölközőtartóként végzi. Vannak nagyon jó kardió alapú tornák a youtube-on. Írd be hogy "no jumping cardio workout for beginners" vagy "no jumping hiit workout" és tök jókat találsz. Napi egyet megcsinálsz, kb. 20-40 perc, és jobb a hatása mint a futásnak.
2020. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert szerintem itthon is érik a kijárási tilalom és akkor nem tudok majd elmenni a parkba se futni.

Köszi a válaszokat!

2020. márc. 25. 07:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is sokáig szemeztem futópaddal, de nem mertem olcsót venni, így végül elliptikus tréner mellett döntöttem. Nem bántam meg, mert egy komolyabb, félórás edzésprogram végére is leizzadok, és a lábamat is erősen megdolgoztatja, nem csak kardió.
2020. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 subrette ***** válasza:
Az evezőgépet fontold meg, ha otthoni kardiogépet fontolgatsz. Az evezőgép sokal több izmot megmozgat, mint a futás vagy akár az elliptikus tréner.
2020. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 subrette ***** válasza:
Az evezés sokkal több kalóriát éget: [link]
2020. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha mozogni akarsz otthon, keress edzésvideókat, tele van velük az internet. Egy-egy programot ha végigcsinálsz, teljesen átmozgat, és megspóroltad a futógépet.
2020. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!