Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi is az az aerobik? Mit kell...

Mi is az az aerobik? Mit kell ezalatt erteni? Es hol lehet ilyet nezni, hogy inspiralodjak es en is vegezhessem?

Figyelt kérdés
Nem igazan vagyok tisztaba ezen fogalom jelentesevel: aerobik.De tudom hogy eleg jo mozgasi forma vagy hogy is nevezzem es szeretnem en is vegezni. Honnan tudhatnam meg? Vannak ilyen oldalak? Ha igen adnatok egy parat? Koszi szepen
2008. nov. 21. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

az egyfajta torna, vagy mi.... :S

legjobb ha PILATESt csinálsz, ami nem nehéz...

inkább itt egy pár oldal :

[link]

[link]

[link]

2008. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az aerobic mostanában elég népszerű mozgási forma, főleg azok járnak, akik alakoformálni akarnak, nem olyan ritmusos, mint a tánc, de azért nem is unalmas, de nagyon fárasztó, ha nem vagy jó kondiban :D

ha pesti vagy (vidéken nem tudom mi a helyzet) akkor nézd meg pár fitnessterem weblapját, sok helyen van ingyenes próbaóra, ahol megnézheted és kipróbálhatod és ha tetszik, akkor folytathatod is

2008. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!