Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Létezik ilyen weboldal, vagy van ilyenre lehetőség valahogyan?

Szeretnék egy sport felsőt, amiben edzhetek, és szeretnék nyomtatni rá a hátára. Esetleg van olyan oldal, ahol ezt meg tudom tervezni, és megvenni? Megköszönöm, ha tud valaki segíteni.

Kérdések hasonló témákban: weboldal, edzés, felső, ruhák. sport

márc. 26. 00:13  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik olyan weboldal, vagy cég, akik támogatásokat adnak vállalkozásokra, vállalkozóknak (vagy bármi ezzel kapcsolatos lehetőség)?
Van egy weboldal ahol regisztráltam, és most elkezdtem böngészgetni rajta (kijelentkezve) és azt tapasztaltam hogy a felhasználók e-mailcíme ország-világ elé tárva. Próbáltam...
Létezik-e olyan lehetőség egy weboldal tartalmának kimásolására, ha ez a funkció le van tíltva?
Aki ismeri a soundcloud nevű oldalt, ott lehet-e kérni felhasználókat, hogy pl. ezt, meg ezt az élő zenekari koncert introt csinálják meg rendes audioban? Van lehetőség erre? A...
Melyek azok a weboldalak Magyarországon ahol tényleg sok állás lehetőség közül lehet válogatni? Melyek a legnépszerűbbek?
Ismeritek ezt az oldalt? Mit gondoltok róla?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!