Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az otthoni edzés csak nekem...

Az otthoni edzés csak nekem nem megy?

Figyelt kérdés
Itthon unalmas, nincs olyan légkör, nincs motiváció a többi embertől... más is így van, vagy játszva edz otthon, mintha semmi sem történt volna?
2020. márc. 28. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem megy. Legalább elfáradok valamiben meg csinálok valamit. Mivel munka nem nagyon van.
2020. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó neked az első két mondatra tekintve. Az utolsót sajnálom, kitartás :-)
2020. márc. 28. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi 😊
2020. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zol56 ***** válasza:
Ilyen is van meg olyan is. Az otthoni edzés nem teljesen olyan, mint egy edzőtermi. De ha van célod és szereted csinálni akko válassz olyan gyakorlatokat amelyeket hatásosnak. Ha rátalálsz ezekre hidd el otthon is menni fog. Segítségnek használj motivációs zenéket.
2020. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyomom becsületesen, de úgyérzem hogy nincs semmi értelme. Nagyot csappant a motivációm így hogy nincs kinek mutogatni :)
2020. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszett eleinte a helyzet. De sikerult osszeraknom egy programot, no meg ujfajta terhelesek ernek, probalgatok mast is.


Ja, ma meg le is szakadt a huzodzkodo rudam... 😅

2020. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem sem ment régebben. De most úgy érzem össze szedtem magam. Amióta itthon vagyok home office-ban, karanténban, nincs lehetőségem elmenni terembe. Össze tettem magamnak itthon tök jó edzéseket és azóta csinálom. Tudom, még csak pár hete, de régen ennyit nem bírtam itthon. Talán most az, hogy nincs más lehetőség, azt meg nem akarom, hogy ne mozogjak semmit.
2020. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!