Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az a Quodpot (Harry Potter)?

Alana Alone kérdése:

Mi az a Quodpot (Harry Potter)?

Figyelt kérdés

Nézelődtem a Pottermore nevezetű oldalon, és megláttam ezt a szót. Rákerestem és a kviddicshez hasonlította minden oldal, ahová beléptem de egyik sem adott pontos választ arra a kérdésre, amire kíváncsi voltam: mi is az?

Annyira sikerült rájönnöm, hogy valószínűleg hasonlít a kviddicshez, ha jól fordítottam akkor kvaffal játszák de nem ismerem a szabályokat. (mint lelkes Harry Potter rajongó, ez számomra hatalmas hiányosság, amit hamar pótolni szeretnék).

Szóval ha valakinek van valami fogalma arról mi is ez, hányan játszák, hogyan játszák és milyen körülmények között, akkor megköszönném, ha megosztaná velem ezt az információt. :)



#játék #Harry Potter #sport #kviddics #Quodpot #kvaff #gurkó
2020. márc. 30. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem itt tökéletesen leírják:


[link]

2020. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!