Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kilós boxzsákot vegyek?

Hány kilós boxzsákot vegyek?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, nem nagyon fogom használni, rúgni is fogom.

Mondjatok érveket is mellette, pl. a 25 kilós ezért meg arra jobb, a 30+, meg inkább másra, a 20 kilós alatti meg amarra... Hogy eltudjam dönteni nekem melyik felel meg a legjobban.

Jártam egy nyáron edzeni, ott egy kb 30+ kilós zsákot püföltünk, hát elég nehéz volt kilendíteni.



2020. ápr. 2. 22:18
 1/4 Kacsakároly válasza:
Mit sportolsz? Nem tudom elképzelni, hogy milyen küzdő sporthoz kell keveset használni a zsákot? És mennyi az a ritka? Mert ha nagyon, akkor inkább edzőterembe járj, az jobban megéri!
2020. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sportolok semmilyen küzdősportot, egy nyáron kb 3 hónapot jártam le csak boxolni.

A zsák nem drága, 10-20.000, ha meg lesz kedvem ütlegelni akkor neki állok.

2020. ápr. 3. 22:06
 3/4 Kacsakároly válasza:
Én 5 éve boxolok, szóval ha elfogadsz egy tanácsot: ne vegyél zsákot, ha nem űzöl semmilyen küzdősportot. Nincs értelme. Ha megtanulsz zsákolni profin (ami nem kis idő, és sokkal nehezebb, mint azt sokan gondolják) akkor egy rettentő komoly edzést is össze állíthatsz néhány menet zsákolás és árnyékolásból. Sokkal keményebb tudd lenni néhány menet zsákolás, mint több órás futó edzés akár. Ebbe fektesd az energiád és az időt, mert ha csak néha ütlegeled akkor felesleges. Akkor nem fejleszt semmit
2020. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyjából értem mit mondasz, én amolyan mindenes vagyok, csináltam magamnak komplett edzőtermet, saját terv alapján, amit jó pár éve nem használok, mert meguntam, de ez nem jelenti azt hogy majd nem lesz megint kedvem hozzá, aztán bmx-eztem, most inkább túrázok a montival, valamikor árultam anyámékkal, most inkább fát vágok, kaszálok, más a kedvem.. akarok majd kayakozni, crossmotort akarok venni.

Szóval mikor mihez van kedvem.

A boxoláshoz nincs most sok, meg idő se nagyon, de ha csak mókából is ütöm-rúgom párszor akkor is kell egy, aztán lehet majd csinálom komolyabban is.


Egy olyat mondj ami ár érték árányban nagyon jó, és a súlya is jó széles körben.

2020. ápr. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!