Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fura érzés a karomban! Izomsér...

Fura érzés a karomban! Izomsérülés lehet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Jó pár éve volt, hogy elkezdtem edzeni edzőteremben, izomtömegnövelés céljából, és minden szép és jó volt, viszont mikor anyagi gondok miatt kihagytam pár hónapra az edzőtermet kénytelen voltam itthon edzeni a súlyzóimmal, és az egyik nap az egykezes súlyzóval szerettem volna bicepszezni, és rendesen rá is pakoltam, mert az volt a szisztéma hogy nagy súllyal keveset emelek. És pár bicepszezés után éreztem valami furát a karomban a bicepszemnél. Nagy valószínűséggel megerőltettem, nem melegítettem be rendesen. Igazából nem éreztem fájdalmat, inkább olyan érzés mintha pezsegne valami bent a karomban.. mintha (és bocsi, de csak ezzel a hülye példával tudom leírni) szénsavas ital lenne beleöntve és az pattogna:) És ez a jelenség a mai napig vissza szokott jönni. Az első eset után pár hónapot kihagytam, hátha regenerálódik, de hiába. Most is súlyzózok, de kisebb súllyal, egyelőre nem jött ki még ez az érzés, de attól tartok, ha belekezdek a fekvőtámaszokba, akkor megint pattogni fog a karom. Tud valaki valamit erről a valamiről?:)
2010. júl. 26. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni (nem tudom ugyan az e) úgy hallottam megeröltetéstől van. Engem nem zavar és nem figyelek rá, eddig nem volt bajom. Remélem segítettem valamit :D
2010. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Én is ezt teszem már, figyelmen kívül hagyom, mert végül is fájdalmat nem érzek se közben, se utána.
2010. nov. 7. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!