Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes fehérjét...

Szerintetek érdemes fehérjét szedni súlyzós edzéshez? -Hallottam olyat aki azt mondta, hogy szedj amennyit akarsz. -Más meg, ne szedj, mert elkezdesz keményen pattanásosodni. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a válasz: igen! Edzés után tejsavófehérjét a legjobb inni, mert gyorsan táplálja a sokkolt izmokat. VitarGo-val keverve a legjobb. Nem kell félni tőle, semmilyen káros hatása sincs, ha kipróbálod te is pozitiv véleménnyel leszel róla.
2010. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:

az izom vízből és fehérjéből épül.

Sztem ez alapján tudod is a választ miből kell sokat fogyasztani.

Amúgy a fehérjefogyasztást nem a fehérjeporra kell alapozni hanem a szilárd kajára.

2010. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:
Mindenképpen érdemes fehérjét fogyasztani edzés után, de az előttem szólónak igaza van, hogy ez táplálékkiegészítő és nem helyettesítő. Az, hogy pattanásodsz-e tőle teljesen egyénfüggő. Az extrém magas proteinbevitel okozhat ilyet, de ez nem kifejezetten a "porok" miatt van, hanem a fehérje, mint tápanyag miatt.
2010. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ne igyál meg akármennyit,mert anyagi csődbe viszed a családod.Számold ki a napi fehérjebeviteled kb 2-3 gramm/testsúly.
2010. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!