Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha saját testsúlyos edzés...

Ha saját testsúlyos edzés után nincs izomlázam, akkor rosszul csinálom, vagy nem feltétlen?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, semmi testépítés meg ilyesmi, a diétámat egészítem ki egy egyszerű de nagyszerű teljes testes edzéssel (Szentgyörgyi Romeo Intenset edzésterve). A legelején mikor kezdtem nulla sport után, akkor volt izomlázam az első két-három alkalom utan, azota nincs. De átmozgat, elfáradok, megizzadok. Nem baj hogy sosincs izomlázam? Attól még hatékony lehet? Heti ötször 1 óra.
2020. ápr. 14. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell izomláz ahhoz, hogy érjen valamit az edzés. Az elején természetes vagy ha valami változás történik az edzésben, de ekkor se mindig. Ha folyton izomlázad lenne, az baj lenne.
2020. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ezt jó tudni, akkor megnyugodtam, köszi!
2020. ápr. 14. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem baj. 3 éve edzek, csak akkor van izomlázam, ha teljesen új mozgást csinálok, amúgy semmi. Pedig az elején volt, hogy egy edzés után egy hétig azt hittem, meghalok a fájdalomtól. Puhány voltam, nem kicsit.

Legutóbb a haskeréktől volt izomlázam első használat után. Azóta is használom heti 2-3 alkalommal, több ismétléssel, mint elsőre, de már hozzászokott a szervezetem. Ez ilyen, nem kell aggódni. Ha érzed, hogy átmozgat, vagy egy kis izomfáradtságod utána, akkot teljesen rendben van.

2020. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!