Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit, mennyit...

Lányok! Ti mit, mennyit mozogtok a karantén alatt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Heti kettő teljes testes, saját testsúlyos edzés, plusz egyszer kimegyek kocogni. De a második héten minden nap edzettem, mert van itthon egy evezőgép is, azt is meghajtottam párszor.
2020. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

ahhhhhhhhh en meg mindig semmit és nagyon buntadatom van

tippek,hogy vegyem ra magam haha

2020. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én heti 5-ször 1 óra teljes testes, saját testsúlyos edzést csinálok. Futni szoktam még néha, de ahhoz sokszor van, hogy nincs kedvem. Átlag heti 1-2 alkalommal fél óra. Az edzést viszont nagyon szeretem.
2020. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Van egy erősítő egész testes edzésem, saját és kézisúllyal, kettlebellel (16 kg), gumiszalaggal, ezt csinálom heti kétszer. Van egy plankes (sima, majd lábemeléssel, oldalt, majd csípőemeléssel, falnál, mintha ülnék, majd féllábbal, zárásképp haskerék), ezt heti egyszer, illetve van itthon rudam, így van egy rudas erősítésem, meg ha rá tudnám venni magam, akkor koreozhatnék is. Ezen felül korival járok dolgozni, meg ahova csak mennem kell, az heti 80-100 km, ha a térdem nem parancsol megálljt, olyankor csak sétálok. Emellett nyújtok minden este fürdés után fél órát az edzés utáni lelazításon felül.
2020. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ancsatacsko válasza:
Szia! A jógát ajánlom, vannak youtube-on kezdőknek valók, amiktől nem köpsz vért a végére :) Ez talán segít rászoktatni magad a mozgásra, és felszerelés+speckó ruha nélkül is el lehet kezdeni. Én leginkább reggelente 10 percet nyújtózok, ez segít felébredni is, és nem is túl nehéz. Délutánonként is jó, keress relaxálót vagy stresszoldót, ezek nem túl nehezek és nagyn jól tudnak esni. Én elég lusta vagyok mozogni, de így sem esik nehezemre megcsinálni ezeket. Futni én is el-el jártam, de már nem szeretem, itt a környéken sokan futnak, emiatt már érzem biztonságosnak.
2020. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Heti 1x 1 óra haladó pilatesre járok (online) valamint heti kétszer kijárok futni 5-10km-t. De így is érzem, hogy hízni fogok, mert a napi séta, mozgás annyira nincs meg. Plusz suli is kevésbé stresszes ezért is jönnek a kilók
2020. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a lakóparkban, ahol lakom szoktam görkorizgatni úgy másfél-két órát. Mondjuk ezt csinálom akkor is, amikor nincs karantén.
2020. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Sokat jártam futni, de mikor karantén lett ugye nem mertem már menni. Elkezdtem nézelődni kinél, mennyiért tudok esetleg vásárolni otthonra futópadot amit szívesen használnék a további időszakban is. Így találtam meg a gym doctor Gyömrői céget akik kifejezetten ezzel foglalkoznak. (új/használt gépek) Ha te is ilyen otthoni edzésben gondolkodsz keresd fel őket szerintem, tuti tudnak neked segíteni.
2020. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!