Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amatőr deszkás egy közösségben?

Amatőr deszkás egy közösségben?

Figyelt kérdés

Szoval nemrég kezdtem csal el deszkázni és van kozel a sulimhoz egy park ahol rengeteg a deszkás.

Gondoltam én is hogy kimegyek deszkázni, de gondolom nagyon béna lennék és sokat esnék. Felek a sok profi kozott leni es attol tartok hogy kinevetnek vagy hasonlo... Barki aki deszkazik el tudna mondani hogy hogyan reagálnak az amatorokre?



2020. ápr. 19. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki volt amatőr. Kicsit legyél gátlástalanabb, ők is kezdték valahol. illetve sztem még a profik is napi szinten többször esnek, és ha profik is, valamiben biztos nem tökéletesek és ők is "amatőrnek" érzik magukat. Személyiség függő, ha rendesek segítenek, ha nem, akár ki is nevethetnek, de sztem max magába kuncog az ember, kétlem h hangos kinevetnének, az jó nagy parasztság lenne. Ne foglalkozz velük, csináld, aztán majd alakul. Vagy amíg nagyon bénának érzed magad gyakorolj magadban, meg amikor nincsenek olyan sokan. Olliezni stb a sima placcon is tudsz.
2020. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én is, ahogy mindenki amatőrként kezdtem és évek után sem érzem magam profinak. Mai napig van, hogy esek de igazából körülöttem is esnek így nem zavar. Ha rendes társaság van kint a parkban segíteni fognak nem nevetni.
2020. máj. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!