Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deszkás barátokat hol találhatok?

Deszkás barátokat hol találhatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanulni gördeszkázni de nincsen kivel meg hol.Hol tudnék olyan embereket találni akikkel együtt tudnék megtanulni?Deákra meg ilyen helyekre nem mennék inkább mert ciki lenne xd

16/L



2018. aug. 18. 18:47
 1/3 anonim válasza:

Szia:) Én már 4 éve deszkázom soloban. Elég szar így, tudom milyen. Viszont a helyedben mivel nagyvárosban élsz csak kimennék a pályára és gyakorolnék, és úgy majd szóba kerülsz másokkal, aztán már együtt mentek deszkázni.

Én speciál nagyon szívesen megtanítanám neked az alapokat, de kőszegi vagyok.

2018. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is egyedül nyomatom rég, aztán vettem bátorságot kimenni egy pályára azt mint ha ott sem letem volna csak trükköztem. Néhány srác felfigyelt rám és alakultak a dolgok. Ha beszédesebb vagy, azért menj oda pacsit adni minden deszkásnak. A jó benyomás az első
2019. jan. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Deszkaparkokban. Én egyedül járok ki évek óta és folyton cserélődnek az emberek körülöttem, így nagyon nincs állandó társaság.
2020. máj. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!