Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Veszélyes kezdőknek kreatint...

Veszélyes kezdőknek kreatint szedni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem veszélyes, csak k.urvára felesleges. :)

Minőségi kaja kell, vitamin meg esetleg egy fehérje, semmi másra nincs szükséged jó másfél-két évig.

2010. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit értünk minőségi kaja alatt?
2010. júl. 27. 19:13
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes!

Nyugodtan szedhetsz, de az edzés alapja a megfelelő rendszeres táplálkozás!

2010. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van. jó kajálás szükséges, más nem. kezdőként a kreatin pénzkidobás (más kérdés, hogy sokaknak később is, mert jó táplálkozás hiányában nem ér sokat)
2010. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 clint ***** válasza:
csak azért felesleges, mert ha kezdőként nő az izomzatod, az nem a kreatintól lesz, hanem a kajától és attól, hogy kezdő vagy. Tehát ha kreatint szedsz semmi pluszt nem ad, ha kezdő vagy, sokaknál később se hat, még jó kaja mellett se.
2010. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Így van. Nem veszélyes, csak semmi értelme. Fehérjét nyomjad, meg vitaminokat, tömegnövelőket.
2010. aug. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 krissz_93 válasza:
Sziasztok! Az előttem lévők nagyon nagy f...ságot írtak!!! Már nem azért de a kreatin az kezdőknek is ajánlott! én nekem mikor bementem a konditerembe legelsőnek akkor 33 mas karom volt amit mértem és rá 2 hónapra már bedurranva volt 39 tisztán amit rám rakott!! Ami tisztán a kreatintól lett meg nekem az olyan 4 cm volt! szóval lehet nyugodtan kreatint szedniük kezdőknek! azt viszont én sem ajánlom h pl vegyetek egy 100% os kretin malátot hanem elsőnek ajánlom a kis tasakos eteck-et vagy a hot blood-ot amit mindn edzés elött inni kell és rá 3-4 hétre lehet szedni a 100% kreatin malátot!
2010. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 clint ***** válasza:
100%
takarodj az oviba ne itt okoskodj, még a neveket se tudod leírni te testépítő nagyágyú 39-es bedurranva:D
2010. okt. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Érdemes kreatint szedni eleinte is, vagy fél év edzés után is, de azzal számolni kell, hogy amikor szükséged lenne valami kis plusszra, mert megáll a fejlődésed, a kreatin a kreatin szedése kisebb lökést ad, mintha akkor kezdenéd el szedni.

Tehát ha gyorsabb fejlődést akarsz eleinte, érdemes szedni kreatint, de később kis lökést ad, amikor szükség lenne rá.

Előnye, ha később kezded el szedni:

-kevésbé vízesít (mivel akkor vízesít, ha szarul szedjük)

-amikor leáll a fejlődés, segít átlendülni

-valamint amit írtak az elöttem lévők, hogy kezdésként a kreatint nem 100%-ban használod ki, 1,5-2év után viszont szinte 100%-ban

2011. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!