Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adidas Running (Runtastic)...

Adidas Running (Runtastic) alkalmazás miért nem mér semmit?

Figyelt kérdés
Gps, mobilnet, minden be van kapcsolva. Elindítom az időt, ami megy is, viszont semmi távolságot sem mutat. Nadrágzseb híján kézben tartom a telefont, de nem hinném, hogy ez lehet a gond. Van valakinek ötlete, mi lehet a gond?

2020. ápr. 19. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy be van minden kapcsolva, csak az alkalmazásnak nincs engedélyezve, hogy hozzáférjen.

Kézben tartás helyett vegyél egy tartót, amit a karodra fel tudsz rakni, sokkal kényelmesebb, mint szorongatni a telefont kézben.

2020. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A GPS engedélyezve volt, a kamera, tárhely, ilyenek nem. Nem tudom ezekre mi szükség, de engedélyeztem őket, viszont így sem működik.
2020. ápr. 20. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Runtastic ökörséget mért :-) pl. biciklivel 150 km/h átlagsebesség.


Váltottam az Endomondo-ra. Azt szerettem.


Azután pedig vettem egy sportórát (Tomtom) ami a saját alkalmazása mellett még átviszi az adatokat az endomondora (vagy másra, amit használsz)

2020. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy még akkor fordul elő olyan, hogy nem rajzolja a térképre a távot, ha lemerülőben van a telefon, és be van kapcsolva a takarékos mód. Ilyenkor letiltja a GPS-t, hiába van bekapcsolva.
2020. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!