Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok megtanulni...

Hogyan tudok megtanulni verekedni személyi edző nélkül? 18 f

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a legtöbben azt írják, hogy sehogy. Mindig meg akartam tanulni az önvédelmet, kickboxra vagy mma-ra gondoltam, amivel egy nálam 172/65 nagyobb darab ellen is van esélyem.
2020. ápr. 20. 23:09
 1/2 Nxs válasza:
100%

Legalább egy haveronak kell lennie

Máskülönben kb. Sehogy


Az erő létet egyedül csinálhatod .

Viszont a mozdulatokat akár videó alapján valamék haverodal gyakorolni kell hogy tud is alkalmazni.


Én is így csináltam nekem így bevált .

Igaz szereztem közben én is jó pár zúzódást de edző nélkül csak ez az egy lehetség van.


19f

170/63

2020. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kell az edzo/tars, hogy megtudj tanulni. En azt mondanam ha csak szimplan nem akarsz menni csoportos edzesre, akkor is mehetnel legalabb hetente 1x szemelyi edzesekre egy thai box oktatohoz pl. Lehet, hogy netrol megprobalod megtanulni az utesek, rugasok helyes technikajat , de senki nem fog segiteni abban, hogy mi a hibad. Egy egyszeru horgot is lehet ugy utni, hogy eltorjon a csuklod akar.

Visszaterve, szerintem jarj kicsit szemelyi edzesekre alap technikakhoz, kicsit probalj vele par menetet lenyomni, hogy erezd milyen az ha verekszel, hogyan reagalsz, hogyan tudod alkalmazni, amiket tanultal, azutan pedig akar segithetsz egy baratodnak a tanultakban es egyutt azokat fejleszthetitek.

2020. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!