Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos edzéstől...

Saját testsúlyos edzéstől mennyit lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23 éves srác vagyok. Kb. kétésfél hónapja keztem életmódváltásba aminek köszönhetően nagyjából 15 kg-tól meg is szabadultam. Van még rajtam kb. 10 kg felesleg. Viszont közben szeretnék izmosodni is. Saját testsúlyos edzés mennyiben könnyítené meg ezt a célomat? Mennyi idő alatt lehet látható változást elérni?
2020. ápr. 21. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Ni2VVjLFswQ&t=871s


hát nézd meg pl ezt a gyereket és választ kapsz, hogy van-e eredménye :D


Egyébként én kondis arc vagyok de nyarant, meg avírus óta saját testsúlyozok, és jó cucc. :)


Mindenféle edzés az elején sokkal gyorsabban meglátszik, mint idő közben, mert a fejlődés nem lineráis (legalábbis nem látszik úgy). Én mindig azt mondom kb 3 hónap, hogy láss változást, de fél év múltán fixen látsz, ha mást nem képeken. Onnantól meg néha kevésbé néha visszatekintve jobban.

Lassan 6 éve tolom ezeket, előtte küzdősport és atlétika volt terítéken kiskorom óta, szóval talán van egy kis ismeretem.

Sok sikert. Nézz sok Zyzz motivationt :D


23/F

2020. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!