Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ér szerintetek bármit ha az...

Ér szerintetek bármit ha az ember kerülni próbálja a tömegközlekedést és bringa/roller/kori/deszka szóval sportola jut melóba korona vírus szempontjából?

Figyelt kérdés

Nálunk nem kötelező a maszk, én kicsit félek a vírustól bár fiatal vagyok 30 éves és nincsenek súlyos betegsegeik. De asztma allergia, veseciszta van

És lehet nem ártana nekem, de azért próbálom elkerülni


Nálunk melóba senki nem hord maszkot kb se kesztyűt. Gyár és sokan vagyunk egy csarnokba. Nem mondom el hol dolgozom azt ne kerdezzetek


Sokan járnak tömegközlekedéssel, szóval úgy érzem nem sokaterek ha én kerülöm ha ilyen emberekkel érintkeznek


Pedig már nagyon terveztem


2020. ápr. 27. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ér. Minél kevesebb alkalom van a fertőzésre, annál hatékonyabb a védekezés. A tömegközlekedés egy plusz rizikó. Attól, hogy munkatársaid azzal járnak, még nem biztos, hogy megkapják, de ha meg is kapják, nem biztos, hogy átadják.

Nálunk melóhelyen voltak koronások, az egyikükkel beszélgettem egy kis szobában, bár csak a fertőzés elmúlása végefelé. Senkiről nem tud, aki elkapta volna tőle, még lakótársán sem jelentkezett semmilyen tünet. Pedig ez az egésznek a legelején volt, a korlátozások előtt.

Szóval menj csak nyugodtan alternatív módon, nem fog ártani. Munkahelyen pedig hordj maszkot, esetleg kérd meg erre azokat, akikkel jóban vagy, az asztmád miatt.

2020. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!