Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni HIIT, cardio stb...

Otthoni HIIT, cardio stb edzéshez miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ezt fitness-matracot fogok most venni.

Érdemes súlyzókat venni/rendelni pl Decathlon-ból vagy hasonlóból?


Nincs túl nagy tapasztalatom a sportolással. Átlagos testalkatú vagyok, 180 cm, 73 kg.


Youtube-videókból gondoltam otthon edzeni, hogy fitt maradjak.



2020. máj. 3. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Insportlineon is nézz körül, ott is vannak ilyen sport eszközök és nekem bevált.


Youtubeon Valentin Tormát tudom ajénlani.


Egyébként ha van súlyzóra pénzed persze vegyél valami jót, cserélhető tárcsákkal kézit, de saját testsúllyal is el lehet boldogulni, s akár súlymellényt venni, ami plusz súly.


Ha kezdő vagy, akkor egy 1-2 hónap fegyenc edzés belerázódásnak teljesen jó (saját testsúlyos. Van egy ilyen című könyv, azért hivatkoztam így rá).

2020. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, én apus márkájú súlyzókat és fitness kiegészítőket rendeltem a gym doctor-tól. Nekem nagyon bevált főleg hogy én is kezdő voltam ilyen téren. Youtube-on rengeteg videót találsz hogy hogyan használd őket. Nézz szét az oldalukon biztos találsz olyat ami neked is megtetszik.
2020. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!