Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, penny board...

Melyik a jobb, penny board vagy long board?

Figyelt kérdés
Nekem most sima gördeszkám van, de szeretnék egy újat mert már nagyon régi. Nem trükközgetni szeretnék, hanem csak gurulni előre. Majd hosszú távon is szeretnék menni. Valaki?

2020. máj. 10. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire kell.


Nagyjából leírtad, de azon belül is mindkettő haladásra való.

Pennyt inkább városba ajánlok, könnyű felkapni tömegközlekedésnél, kis helyet foglal és könnyű. Viszont a kereke is kisebb így elakad a legkisebb repedésekben kb és akkorát esel mint a herevere.


Longboarddal nehezebb kanyarodni, de haladásra való, illetve a trükkökre amit neten látsz meg downhillre max.


Én haladáshoz kicktailcruisert (mini longboard) használok. Könnyű velel szlalomozni az emberek között a legélesebb kanyarokban a legszűkebb helyeken is, meglepődnél, ha látnád. És brutál gyors tud lenni. Kereke is közel akkora mint egy longié, így nem nagyon akad el. Longinál gyorsabb. Insportlineon nézz utána én ott vettem.


23/F

2020. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Naa mostmár értem! Ezzel most nagyon sokat segítettél, köszönöm! :3
2020. máj. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!