Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kézén állást gyakoroltam egy...

Kézén állást gyakoroltam egy pár napja (falnál) és néha megtörtént, hogy a könyököm kisiklott szerintetek mi miatt?

Figyelt kérdés
Ma pedig azt hittem, hogy a nyakán ki töröm és a fogam ott hagyom, nem volt egy szép látvány.
2020. máj. 10. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
kézenállást*
2020. máj. 10. 18:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hova siklott ki, vagy mi? Kitört, kifordult, vagy mit akar ez jelenteni?

Valószínűleg nem egészséges, ha ilyen történik, de ovlt egy osztálytársam akinekamásik irányba is hajlott ak önyöke. Izzuleti problema, nem árt megnézetni egy orvossal, de lehet te is ilyen vagy és nincs mit tenni.

2020. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából úgy be hajlott egy picit vagy hogy is mondjam és elvesztettem az egyensúlyt és bumm. Ez csak a fordított kézenállásnál történt meg.
2020. máj. 10. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a fordított kézenállás?????
2020. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
[link] ez nem az?
2020. máj. 10. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:

lábonállás xd


BTW nem hiszem hogy ez fordított, sőt ez biztos hogy nem az, ott az ujjaid a szemed irányába néznének, tehát a faltól elfelé. Ez sima kézenállás.


2-es voltam.


De a problémát továbbra sem értettem meg jobban. Ha csak normális módon összecsuklottál abban nincs semmi rendkívüli.

2020. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A probléma nem amiatt lehet hogy nem elég erősek a karjaim?
2020. máj. 10. 19:52
 8/8 A kérdező kommentje:
A fordított kèzenállás meg nekem az, hogy nem az amelyik könnyebben megy mindnekinek, hanem ahol te kell felemeld magad, de tőlem nevezd ahogy jól esik
2020. máj. 10. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!