Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kéne motiválnom magam?

Hogy kéne motiválnom magam?

Figyelt kérdés
mindig eldöntöm, hogy akarom aztán elkezdek kételkedni magamba és összetörök. mit csináljak, hogy ez ne forduljon elő akár napi szinten?

2020. máj. 21. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Hagyd inkább
2020. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

válasz olyan célokat amiket eltudsz érni könnyen

pl ma edzeni fogok

aztán ugyan ezt még kétszer egy héten

2020. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy edzőtársat, sokat fog segíteni ha nem egyedül kezded és tudjátok motiválni egymást.
2020. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hajrá én! Éljek!" Így jó lehet, nem? :)


Kettő percig, százhúsz teljes másodpercig csináld teljesen fókuszáltan azt, amit épp kell, ennyi a titok. Amikor két perc leteltével megpittyen a visszaszámláló, akkor szabadon eldöntheted, hogy még két nyamvadt perc belefér-e. Beválni látszik, legalábbis én most dobtam hanyatt magam négy óta kevés szünettel, és elég jó léptekben sikerült letudni ezt a napot, jöhet a család, na meg a rohadt fűnyírás egy olyan két percig.

2020. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!