Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van folyamatos hányinger...

Miért van folyamatos hányingerem edzés után?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni abban, hogy hogyan tudnám megszüntetni?


22 éves vagy túlsúlyos. Csinálok edzős videót, mellé súlyzós edzés, és ugrókötelezek. Minden edzés utan, majdnem padlót kapok. Hányingerem lesz ahogy végzek, elkezd homalyosodni a világ, szúr a jobb derekamnál, és a végén kb 70% hogy hánynom is kell. Volt, hogy majdnem elájultam.


Edzetlenség miatt van?



2020. máj. 26. 08:46
 1/6 A kérdező kommentje:

*vagyok


1 hete edzek

2020. máj. 26. 08:46
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy jól bírom az edzést, közben nincs semmi gond
2020. máj. 26. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túledzed magad vagy edzés előtt túl sokat eszel

Figyelj arra, hogy csak annyit eddz amennyit egészségesnek itélsz meg (ezt te érzed) ha már érzed, hogy véged van akkor hagyd abba.

Továbbá ne egyél túl sokat edzés előtt de azért valami legyen a gyomrodban

Inni vizet lehet edzés közben, sőt jó is ha iszol két szett közötti pihenőidőben

2020. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem esik le nagyon a vércukorszinted? Ha van mérőd, mérd meg edzés után...
2020. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmm... Mindig a jobb derekamnál fáj elől. Nem az típusú fájdalom amikor pl fut az ember. Legtöbbször epét hányok függetlenül attól, hogy ettem vagy nem ettem.
2020. máj. 26. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:

vegyél vissza az edzés intenzitásából nem lóverseny ez

valószinűleg túledzed magad

csökkentsd a terhelést és az edzés időt egy darabig amig megszokod lépcsőzetesen az edzésprogramot és fokozatosan növeld azt majd a későbbiekben

2020. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!