Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz a hír, hogy Gabi és Dave...

Igaz a hír, hogy Gabi és Dave myeri az exatlont?

Figyelt kérdés
Tegnap ELVILEG egy mexikói oldal kirakta, hogy ők nyerik. Viszont én nem hinném, hogy ekkorát hibáznának. Sokan mondják, hogy igaz, de sokan mondják, hogy csak ennek a két embernek drukkolt. Gelencsér Timi azt válaszolta, hogy ez egy korábbi medáljáték eredménye volt. Szerintetek?

2020. máj. 28. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Összeszerkesztek neked egy képet Zozóról meg Gabiról, kirakom és elterjesztem ők nyernek. Kb. ennyi. Lehet bejön, és tényleg igazuk lesz de nem hiszem, hogy az a mexikói oldalt megbízható, hiteles információkat szolgál.
2020. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én meg azt hallottam, olvastam, hogy előre el van döntve, hogy Adu és Dorci fog nyerni.

A mexikói képet nem láttam, de az bármi lehet. Lehet egy közönségszavazás eredménye is. De egy korábbi kép is pl. a közös versenyekről.

2020. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Melyik mexikói oldal?
2020. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nagyon sokan irjak jogy lattak egy kepet amin gratulalnak Davenak es Gabinak, de sokan mondjak hogy ez kamu. Mivel ha Zozo kiesik Gabi osszeomlik es nem nyerhet. Elvileg kamu az egesz.
2020. máj. 28. 12:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Pár nap és kiderül :)
2020. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igazából már ma is kiderülhet. Ma lesz a Zozó-Dave párbaj. Ha Dave kiesik ma, akkor az el is dőlt, hogy kamu volt
2020. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Már ma kiderül
2020. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nekem csak azért gyanús, mert nem hinnem hogy nem tudjak a mexikoiak hogy nincs meg vege, sztem

kamu az egesz. Remelem

2020. máj. 28. 13:53
 9/17 anonim ***** válasza:
nem
2020. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy fest, hogy kamu a mexikói hír.


Jelenleg 2-0 Dorka-Gabi párbaj állása. Ha a kövi futamot behúzza Dorka, bejutott a döntőbe. Gabinak ehhez még 3 pont kéne.

2020. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!