Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek tehetséges testépítő?

Szerintetek tehetséges testépítő?

Figyelt kérdés

Páldi Gábort kérdezném tőletek.

Szerintem nagyon tehetséges látszik belerakja a kemény munkát! De viszont,ugye nem tol annyit aztán nem megy azért úgy a felkészülés,mer ha növit meg inzulint használna + a tsm,az elég baró lenne nem ?



#Gabi #páldigabiakirály
2018. máj. 30. 07:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azt,hogy a tropical aso-s forma nagyon ott volt,és a nagyok közt sem veszett el!
2018. máj. 30. 08:02
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
atlag
2018. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt fejtsd ki jobban,köszi
2018. máj. 30. 08:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy átlag genetika olyan, mint a Páldié? Ne viccelj.
2018. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kell semmiféle tehetség a testépítéshez. Ez pont azért jó, amiért a futás. Kellő kitartással mindenki képes eredményeket elérni. A kitartás mértékétől függ, hogy mekkorák lesznek az eredmények.

A testépítés jellemzően a kényszeres viselkedésről szól, a fanatizmusról, a patent rendszerről. Enélkül nem megy. Akiben van elég ambíció, bizonyítási vágy az elszánt lesz. Tehetség ugyan nem kell ehhez.

Egy-egy versenyfelkészülési időszak, a maga 6-8 hónapjával simán egy millió, de inkább több. Ebben sincs tehetség. Abban már annál inkább, ha szponzort is talál magának. Mivel az nem jár csak úgy. Ezért nincs szinte senkinek.

2018. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen az a baj,ha egymillióból feltudna készülni,szerintem nagyot mutatna,csak hát sajna gondolom nem engedhetni meg magának azt.. :(
2018. máj. 30. 11:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem eleg tehetseges versenyzo. Csak egy kicsit elszallt vele a lo. Eleg nagy lett az arca. Pl az ilyen es hasonlo posztok:

[link]

2018. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a fizikuma. Tehetseg valoban nem nagyon kell ehhez a sporthoz, inkabb a jo genetika. Az viszont olyan, mint a tehetseg. Vagy van, vagy nem is lesz.

Paldinak nem olyan kiemelkedo a genetikaja, de jo.

2018. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudom miert kellett lepontozni de ok...
2018. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Komolyak a kulcsszavak.


mivaaaaaaan, páldigabiakirály


:D

2018. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!